Aké bambusové sety nájdete u nás ? 

Kompletné bambusové sety, ktoré nájdete u nás vo viacerých prevedeniach sú ekologické a 100 % rozložiteľné ♻️ v prírode. Na výrobe našich štýlových produktov sa podieľajú Vietnamský farmári, ktorí každý jeden produkt pre vás vyrobia ručne, tak máte istotu, že pri kúpe podporíte nielen našu nádhernú planétu ale taktiež aj šikovnú prácu Vietnamských rodín, ktoré venujú mnoho úsilia aby vás potešili formou krásnych bambusových (a kokosových) výrobkov.

Všetky bambusové sety nájdete v užitočných látkových vrecúškach, ktoré sú ušité usilovnými Slovenskými krajčírkami. Vrecúška nájdete v rôznych farbách a vzhľadom na ich ľahké zaobchádzanie si ich môžete zobrať kamkoľvek so sebou, či je to prechádzka do prírody alebo ich môžete využiť aj na iné účely. Súčasťou každého vrecúška je bambusový príbor aby bol set kompletný a taktiež nesmie chýbať bambusová slamka a čistiaca kefka.

Chceli by ste sa viacej dozvedieť, ako sa vyrábajú naše nádherné bambusové produkty ? Viacej o výrobe sa dozviete v našom článku, kde sme si opísali jednotlivé kroky procesu výroby.

bambusový príbor - tropické osvieženie
Opäť skladom !
Tropický set s bambusu

Bambusový príbor + slamka – Tropický set

9.00 bez DPH
10.80 s DPH
bambusový príbor - tajomstvo kvetov
Opäť skladom !
Rozkvitnutý set z bambusu

Bambusový príbor + slamka – Rozkvitnutý set

9.00 bez DPH
10.80 s DPH
bambusový príbor - jahodové potešenie
Opäť skladom !
bambusové sety

Bambusový príbor + slamka – Jahodový set

9.00 bez DPH
10.80 s DPH