Niečo o nás...

Sme dvaja súrodenci, ktorí sa rozhodli urobiť niečo prevratné. Keďže jeden z nás žije vo Vietname a druhý na Slovensku, spojili sme nie len naše sily a vedomosti ,ale aj tieto dve nádherné krajiny. Našim poslaním je podporovanie boja proti znečisťovaniu prírody. Snažíme sa dať do povedomia zákazníkom produkty, ktoré splnia ich očakávania a zároveň budú prispievať k ochrane životného prostredia.

Bambu&koko je nováčikom na trhu ekologických produktov, ktorá dodáva podnikom a jednotlivcom kvalitné bambusové a kokosové výrobky na celom Slovensku, ale taktiež aj v zahraničí. Viacej o značke Bambu&Koko a jej začiatkoch sa dozvieš 👉 v blogu.

Náš cieľ

Cieľom našej spoločnosti je podporovať, motivovať, vzdelávať a inšpirovať jednotlivcov a podniky k znižovaniu spotreby produktov, ktoré majú nežiadúci vplyv na životné prostredie.

Plastový odpad je veľká globálna epidémia, kvôli ktorej hrozí, že náš svet sa zmení navždy. My, ľudia musíme konať ihneď, aby sme zachránili našu planétu.

Čím sa odlišujeme

Keďže jeden z nás žije vo Vietname, sme v priamom kontakte s remeselníkmi a farmármi, s ktorými už dlhšiu dobu spolupracujeme a osobne dohliadame na všetky aspekty našich výrobných a dodávateľských reťazcov.

Naše produkty sú šetrné k životnému prostrediu a sú nielen krásne, ale aj esteticky pestované a hrdo vyrobené.

fotka v profile
profilová fotka